Artsen en praktijkverpleegkundigen

Astrid Beckers

Specialist Ouderengeneeskunde (sinds 2003), kaderarts GRZ, kaderarts Opleiden

Specialismen: GRZ, Opleiden, Infectiepreventie en Antibiotica resistentie (ABR), longrevalidatie.

T: 06 - 2092 3796

E: a.beckers@vivium.nl

Eskeline Elbertse

Specialist Ouderengeneeskunde sinds 2013

Specialismen: Parkinson en IV-therapie

T: (035) 695 4411

E: e.elbertse@vivium.nl

Wilma Deerenberg-Kessler

Specialist Ouderengeneeskunde (sinds 1984), manager behandelzaken Vivium / BOPZ arts.

Aandachtsgebieden en specialismen: op Rijnlandse wijze medewerkers inspireren en faciliteren, Zorg voor Vrijheid (BOPZ)

T: 06 - 5175 8793

w.deerenberg@vivium.nl

Sacha Deetman-van der Breggen

Specialist ouderengeneeskunde (sinds 2008) en kaderarts geriatrische revalidatie.

Specialismen: Geriatrische Revalidatie Zorg - neurorevalidatie (CVA)

T: (035) 695 44 11

E: s.deetmanvanderbregg@vivium.nl

Jacquelien van Diermen

Praktijkverpleegkundige

T: (035) 695 44 11

E: j.vandiermen@vivium.nl

Aafke de Groot

Specialist Ouderengeneeskunde (sinds 1996)

Specialismen: Geriatrische revalidatie en eerstelijns ouderengeneeskunde.

T: (035) 695 44 11

E: a.degroot@vivium.nl

Cindy Lugten

Praktijkverpleegkundige

T: (035) 695 44 11

E: C.Lugten@vivium.nl

Eveline van Opstal

Specialist Ouderengeneeskunde

T: (035) 695 44 11

E: e.vanopstal@vivium.nl

Elsje Smit

Specialist Ouderengeneeskunde

T: (035) 695 44 11

E: el.smit@vivium.nl

Ali Vermeulen

Specialist Ouderengeneeskunde

T: (035) 695 44 11

E: a.vermeulen@vivium.nl

Ellen Vreeburg

Specialist Ouderengeneeskunde (sinds 2005) en kaderarts Geriatrische Revalidatie

Specialismen: CVA, amputaties, traumatologie, ELV, wetenschap

T: (035) 695 4411 / 06 2436 5234

E: e.vreeburg@vivium.nl