Het Restaurant
In Het Restaurant van zorgcentrum Oversingel kunnen zowel bewoners als bezoekers genieten van een heerlijke lunch of diner in een sfeervolle omgeving. Iedereen kan er terecht voor een dagelijkse maaltijd voor een concurrerende prijs.
Reserveren? Bel (0294) 23 96 70.
Weekmenu 14 t/m 20 mei
Weekmenu 21 t/m 27 mei
Italiaans buffet 23 mei
Frans buffet 20 juni
Verhuur van verschillende ruimtes
In Oversingel kunnen zowel bewoners als mensen uit de omgeving van Oversingel terecht voor speciale gelegenheden. Voor feestelijke partijen en vergaderingen hebben wij de beschikking over diverse ruimtes van 10 tot 80 personen.
Er kunnen koffietafels verzorgd worden, maar ook gebak en koude en warme buffetten. Voor zowel grote als kleinere gezelschappen.
Vragen? Neem contact op met de Manager Horeca: (0294) 23 96 70.
Catering
We verzorgen ook maaltijden, lunches, diners, koude en warme buffetten en catering voor diverse gelegenheden in Weesp en omgeving.
